Aktualności

Odwołanie zawodów – dodatkowe informacje

Dziękujemy za Waszą postawę i zrozumienie. Tak naprawdę wszyscy piszecie, że rozumiecie, wspieracie, że kiedyś będzie lepiej. Nie poddajemy się! Będzie, musi być!

Szykujemy Wam również zniżki na Ultra Śledź 2022 r. Wszyscy zawodnicy, otrzymują – 30% przy kolejnych zapisach. Mamy nadzieję, że to zrekompensuje choć trochę straty, na które zostaliście narażeni.

Mamy dla Was Wasze pakiety, prosimy o cierpliwość, postaramy się je szybko wysłać. Dostajemy wiele zapytań dotyczących indywidualnego odbioru pakietów. Jest taka opcja. Prosimy dzwonić pod nr 695 360 539. Jesteśmy w Supraślu, więc się spotkamy:) Biura Zawodów nie ma, bo nie ma zawodów, ale pakiety możemy wydać pod chmurką.

Duża część z Was pisze, że pojawi się w Supraślu na starcie. Mamy apele od policji i Sanepidu, żebyście nie grupowali się. Niech każdy startuje indywidualnie i z innego miejsca. Tak samo z punktami. Nie organizujcie dzikich punktów, bo mogą być skontrolowane. Nie róbmy sobie problemów. Już więcej negatywnych emocji nam nie trzeba. Trzymajcie się!