Aktualności

Informacje przedstartowe

Do startu coraz mniej czasu, więc mamy garść ważnych informacji dotyczących startu i odprawy technicznej. Odprawa techniczna z wiadomych względów nie odbędzie się w Biurze Zawodów. Każdy zawodnik otrzyma na skrzynkę email-ową wiadomość o odprawie, którą najlepiej zapisać w telefonie (może się przydać na trasie). Plik możecie też znaleźć tutaj.

Oprócz tego wyślemy Wam zaktualizowane regulaminy i tracki GPX. UWAGA, zmienił się track na Ultra Leszcza! Wgrajcie nowy!!!

Godziny startów nie ulegają zmianie:

  • Bladzina (160+ km): 23.04. 18.00 (weryfikacja 17:30)
  • Śledź (80+ km): 24.04. 6.00 (weryfikacja 5:30)
  • Leszcz (60+ km): 24.04. 7.30 (weryfikacja 7:00)

Według rozporządzenia współzawodnictwo sportowe na świeżym powietrzu jest dozwolone, ale w grupach do 25 osób. Dzielimy więc wszystkie starty na grupy po 25 osób. Wszyscy zawodnicy proszeni są o stawienie się na start na godzinę weryfikacji. Start nie będzie mocno opóźniony, bo będziemy puszczali Was co ok. 2 minuty. Prosimy o nałożenie maseczki aż do momentu startu i zachowanie dystansu. Nie tłoczymy się w większych grupach. Bardzo prosimy o uszanowanie tego, co ułatwi nam sprawne przeprowadzenie zawodów.

Pamiętajcie, na punktach obowiązują limity czasowe. Nikt nie wybiega z punktu po limicie. Limity na punktach zostaną wydłużone o czas jaki zajmie nam wypuszczenie wszystkich zawodników. Będzie to ok. 10 minut. Na mecie będzie elektroniczny pomiar czasu, który weryfikuje czas ukończenia biegu. Numer startowy ma naklejony chip. Po biegu każdy uczestnik otrzyma SMS-em info o wyniku. Biegacze z Ultra Bladziny dodatkowo dostają lokalizatory GPS, które otrzymają dopiero w momencie wejścia do strefy startowej, nie w pakiecie.

Dekoracja zawodników wszystkich dystansów odbędzie się na mecie o godzinie 16.00. Z uwagi na zakaz udziału publiczności, w wydarzeniu biorą udział jedynie zawodnicy z podium.