Aktualności

Ultra Śledź 2021 nadchodzi! Zapisy startują już niebawem!

Attention, attention❗

Wszystkie ręce na klawiaturę – 21.09.2020 o 18.00 uruchamiamy zapisy na VI edycję Ultra Śledzia Puszczy Knyszyńskiej❗Impreza odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2021 w Supraślu. Do wyboru będą 3 dystanse:

➡️ Ultra Śledź +80Km,

➡️ Ultra Bladzina +160Km

➡️ Ultra Leszcz 65Km

🏃‍♂️🏃🏼‍♂️🏃‍♀️🏃🏼‍♀️ ➡️ Elektroniczne zapisy

Uwaga! Jeśli posiadasz voucher na nasz bieg, nie musisz się zapisywać przez Elektroniczne Zapisy. Po prostu napisz do nas na ultrasledz@gmail.com lub wyślij nam wiadomość na naszym fanpage na Facebooku.

 To już VI edycja naszego biegu! A Ultra Śledź to coś więcej niż bieganie –  to pasja, przygoda, rodzinny klimat i niezapomniana impreza. Czego można chcieć więcej? Może dzikich terenów, bagien, nieskazitelnej przyrody, radosnych ludzi, masy wspaniałego wegańskiego jedzenia i Chucha Puszczy na mecie? To również oferujemy w pakiecie 🙂 To jeszcze nie koniec. W niedzielę (21.02.) nie odpoczywamy – morsujemy o 11.30 nad Zalewem w Supraślu! Poznaj naszą Puszczę Knyszyńską i zakochaj się w podlaskim klimacie!

Przeczytaj proszę Regulamin 🙂 To wszystkie najważniejsze informacje w pigułce. Pamiętaj, że zapisanie się na bieg jest jego akceptacją, więc dobrze jest chyba wiedzieć na co się decydujesz 🙂 Regulaminy wszystkich dystansów znajdziesz w zakładce Do pobrania.