Dla zawodników

  • Biuro zawodów

Biuro zawodów – Dom Ludowy w Supraślu, ul. Józefa Piłsudskiego 11, czynne będzie w piątek 23.02.2018 r. w  godzinach 14:00 – 22:00. Pakiety startowe należy odbierać osobiście – pamiętajcie o dokumencie tożsamości. W tym roku nie będziemy przeprowadzać weryfikacji wyposażenia obowiązkowego w biurze zawodów, zastrzegamy sobie jednak taką weryfikację na starcie, trasie, mecie zawodów. Nie będzie możliwości odbioru pakietu startowego w dniu startu zawodów.

Odbiór pakietu przez osobę trzecią będzie możliwy, jednak pakiet NIE BĘDZIE ZAWIERAŁ NUMERU STARTOWEGO I CHIPA.  Osoba odbierająca Wasz pakiet musi mieć Wasze pisemne upoważnienie i ksero dowodu osobistego.

O 21:00 odbędzie się obowiązkowa odprawa.

  • Nocleg

Uczestnicy mają zapewniony nocleg w warunkach turystycznych – własna karimata i śpiwór w Zespole Szkół Sportowych w Supraślu, ul. Józefa Piłsudskiego 1.  Chętnych prosimy o wypełnienie formularza https://goo.gl/forms/3csklqRZZvyYXBah1

  • Start i meta

Start i meta w tym roku znajdować się będą na bulwarach nad rzeką Supraśl na wysokości Muzeum Ikon. mapa.

Start biegu na dystansie 80km+ odbędzie się o godzinie 6:00

Start biegu na dystansie 50 km+ odbędzie się o godzinie 8:00.

Na terenie startu i mety będzie rozstawiony namiot, w którym można będzie zjeść ciepły posiłek i odpocząć na leżakach.

Jest możliwość skorzystania z depozytu, worek należy odebrać w biurze zawodów. Depozyt składa się na starcie, pół godziny przed biegiem.

  • Trasa biegu

Trasa biegu będzie bardzo zbliżona do trasy zeszłorocznej. Pracujemy nad małymi zmianami, które uczynią trasę bardziej atrakcyjną.

W regulaminie biegu znajdują się limity czasowe, prosimy o zapoznanie się z nimi. Obowiązuje czas wyjścia z punktu, a nie dotarcia do punktu. Sędziowie będą bardzo rygorystycznie podchodzić do limitów czasowych, nieopuszczenie punktu o czasie skutkować będzie dyskwalifikacją uczestnika.

  • Dekoracja zawodników i impreza

Po biegu zapraszamy wszystkich do Domu Ludowego, gdzie o 20:00 zacznie się dekoracja najszybszych Śledziasów i losowanie upominków.
O 21:00 zapraszamy na koncert, będzie można rozruszać nogi przy piosenkach zespołu Muzyka Końca Lata. Najwytrwalszych zapraszamy, aby po koncercie zostali na Bankiet.